Hold My Beer - OKIS 2:3

reporter2Hold My Beer - OKIS 2:3 (25-20, 25-20, 14-25, 17-25, 5-15)

Po raz kolejny sprawdza się stare przysłowie, że kto nie wygrywa 3-0 przegrywa 2-3. Pierwsze dwa sety pod całkowitą kontrolą drużyny Hold My Beer. Bardzo dobry atak, kilka punktowych bloków i wychodzimy na prowadzenie 2-0. W secie nr 2 prowadzimy już nawet różnicą 10 punktów by ostatecznie zwyciężyć 5-cioma oczkami. Trzeba przyznać obiektywnie, że przyjezdnym ewidentnie gra się „nie kleiła”. Każdy zawodnik HMB już w głowie dopisywał sobie 3 oczka w ligowej tabeli…I to był błąd – na 3 set wychodzi całkowicie inna drużyna, zapominamy jak odbierać zagrywki i do głosu dochodzi drużyna OKISu. Od stanu 2-0 praktycznie oddajemy 3 sety przegrywając ostatecznie w TB do 5! Więcej zgrania, chłodnej głowy i powinno być dobrze.