poniedziałek, 23 wrzesień 2019
18:30 Strzelec Gorzyczki 1 : 3 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
18:30 Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
19:45 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1 : 3 Impacto LKS Chałupki Kompleks Sportowy MOSiR, ul.Orląt Lwowskich 70 , Sosnowiec
19:45 Kompleks Sportowy MOSiR, ul.Orląt Lwowskich 70 , Sosnowiec
20:00 Top Ten Rybnik 1 : 3 Albion Team Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
20:00 Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
20:30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3 Beer Team Rybnik Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
wtorek, 24 wrzesień 2019
18:15 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Fundacja Set-Mix Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
18:15 Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
18:30 Hold My Beer 0 : 3 WO Volley Pszów Marklowice ul.Wyzwolenia 160
18:30 Marklowice ul.Wyzwolenia 160
19:30 SiKReT Gliwice 0 : 3 CREATE Michel RO-JO Team Świerklany Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
19:30 Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
środa, 25 wrzesień 2019
19:30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3 Jedynka Jankowice II Rybnik ul.Hotelowa 12, Hala przy Hotelu Olimpia
19:30 Rybnik ul.Hotelowa 12, Hala przy Hotelu Olimpia
czwartek, 26 wrzesień 2019
19:00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3 Orton Flex Pawłowice Rybnik ul.Śląska 14 Szkoła Podstawowa nr 35
19:00 Rybnik ul.Śląska 14 Szkoła Podstawowa nr 35
19:00 INK-OGNITO Prestige Jaruga TKKF Rybnik Piaski 2 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik Rybnik ul.Wolna 17, Szkoła Podstawowa nr 3
19:00 Rybnik ul.Wolna 17, Szkoła Podstawowa nr 3
19:30 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 Dwójka Świerklany Projtrans Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
19:30 Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
19:30 GAPa Rybnik 0 : 3 SMUKS Orzesze Rybnik ul.Kręta20
19:30 Rybnik ul.Kręta20
piątek, 27 wrzesień 2019
19:30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Floorsky Pawłowice Gaszowice ul.Rydułtowska 7, Hala Ośrodka Kultury i Sportu
19:30 Gaszowice ul.Rydułtowska 7, Hala Ośrodka Kultury i Sportu
poniedziałek, 30 wrzesień 2019
18:30 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Victoria Pilchowice Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
18:30 Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
20:30 Orton Flex Pawłowice 1 : 3 INK-OGNITO Prestige Jaruga TKKF Rybnik Piaski Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
20:30 Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
wtorek, 1 październik 2019
18:30 CREATE Michel RO-JO Team Świerklany 3 : 1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle Świerklany ul.Boryńska 6, Szkoła Podstawowa nr 1
18:30 Świerklany ul.Boryńska 6, Szkoła Podstawowa nr 1
19:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec Świerklany Dolne ul.3-go maja 20
19:00 Świerklany Dolne ul.3-go maja 20
19:00 Albion Team 3 : 1 Volley Pszów Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
19:00 Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
19:30 SiKReT Gliwice 0 : 3 Top Ten Rybnik Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
19:30 Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
19:30 Beer Team Rybnik 0 : 3 SMUKS Orzesze Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
19:30 Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5