I liga

poniedziałek, 23 wrzesień 2019
19:45 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1 : 3 Impacto LKS Chałupki Kompleks Sportowy MOSiR, ul.Orląt Lwowskich 70 , Sosnowiec
19:45 Kompleks Sportowy MOSiR, ul.Orląt Lwowskich 70 , Sosnowiec
wtorek, 24 wrzesień 2019
18:15 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Fundacja Set-Mix Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
18:15 Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
środa, 25 wrzesień 2019
19:30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3 Jedynka Jankowice II Rybnik ul.Hotelowa 12, Hala przy Hotelu Olimpia
19:30 Rybnik ul.Hotelowa 12, Hala przy Hotelu Olimpia
czwartek, 26 wrzesień 2019
19:00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3 Orton Flex Pawłowice Rybnik ul.Śląska 14 Szkoła Podstawowa nr 35
19:00 Rybnik ul.Śląska 14 Szkoła Podstawowa nr 35
19:00 INK-OGNITO Prestige Jaruga TKKF Rybnik Piaski 2 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik Rybnik ul.Wolna 17, Szkoła Podstawowa nr 3
19:00 Rybnik ul.Wolna 17, Szkoła Podstawowa nr 3
19:30 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 Dwójka Świerklany Projtrans Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
19:30 Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
poniedziałek, 30 wrzesień 2019
20:30 Orton Flex Pawłowice 1 : 3 INK-OGNITO Prestige Jaruga TKKF Rybnik Piaski Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
20:30 Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
wtorek, 1 październik 2019
19:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec Świerklany Dolne ul.3-go maja 20
19:00 Świerklany Dolne ul.3-go maja 20
środa, 2 październik 2019
19:30 Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum I Rybnik ul.Orzepowicka 15, Zespół Szkół nr 3
19:30 Rybnik ul.Orzepowicka 15, Zespół Szkół nr 3
czwartek, 3 październik 2019
19:00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik Rybnik ul.Śląska 14 Szkoła Podstawowa nr 35
19:00 Rybnik ul.Śląska 14 Szkoła Podstawowa nr 35
piątek, 4 październik 2019
18:15 Jedynka Jankowice II 3 : 0 Jedynka Jankowice III Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
18:15 Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
19:30 Fundacja Set-Mix 1 : 3 Impacto LKS Chałupki Rybnik, ul.Podmiejska 1
19:30 Rybnik, ul.Podmiejska 1
poniedziałek, 7 październik 2019
19:45 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3 : 2 Fundacja Set-Mix Kompleks Sportowy MOSiR przy ul.Orląt Lwowskich 70 , Sosnowiec
19:45 Kompleks Sportowy MOSiR przy ul.Orląt Lwowskich 70 , Sosnowiec
20:30 Orton Flex Pawłowice 0 : 3 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum I Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
20:30 Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
wtorek, 8 październik 2019
18:15 Jedynka Jankowice III 1 : 3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
18:15 Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
19:00 Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik Świerklany Dolne ul.3-go maja 20
19:00 Świerklany Dolne ul.3-go maja 20
czwartek, 10 październik 2019
19:00 INK-OGNITO Prestige Jaruga TKKF Rybnik Piaski 3 : 1 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik Rybnik ul.Wolna 17, Szkoła Podstawowa nr 3
19:00 Rybnik ul.Wolna 17, Szkoła Podstawowa nr 3
piątek, 11 październik 2019
18:15 Jedynka Jankowice II 3 : 0 Impacto LKS Chałupki Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
18:15 Jankowice Rybnickie ul.Równoległa 5
poniedziałek, 14 październik 2019
20:30 Orton Flex Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
20:30 Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
środa, 16 październik 2019
19:30 Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec Rybnik ul.Orzepowicka 15, Zespół Szkół nr 3
19:30 Rybnik ul.Orzepowicka 15, Zespół Szkół nr 3