II liga grupa A

poniedziałek, 23 wrzesień 2019
20:00 Top Ten Rybnik 1 : 3 Albion Team Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
20:00 Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
wtorek, 24 wrzesień 2019
18:30 Hold My Beer 0 : 3 WO Volley Pszów Marklowice ul.Wyzwolenia 160
18:30 Marklowice ul.Wyzwolenia 160
19:30 SiKReT Gliwice 0 : 3 CREATE Michel RO-JO Team Świerklany Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
19:30 Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
piątek, 27 wrzesień 2019
19:30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Floorsky Pawłowice Gaszowice ul.Rydułtowska 7, Hala Ośrodka Kultury i Sportu
19:30 Gaszowice ul.Rydułtowska 7, Hala Ośrodka Kultury i Sportu
wtorek, 1 październik 2019
18:30 CREATE Michel RO-JO Team Świerklany 3 : 1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle Świerklany ul.Boryńska 6, Szkoła Podstawowa nr 1
18:30 Świerklany ul.Boryńska 6, Szkoła Podstawowa nr 1
19:00 Albion Team 3 : 1 Volley Pszów Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
19:00 Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
19:30 SiKReT Gliwice 0 : 3 Top Ten Rybnik Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
19:30 Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
środa, 2 październik 2019
20:30 Floorsky Pawłowice 3 : 1 Hold My Beer Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
20:30 Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
poniedziałek, 7 październik 2019
20:00 Top Ten Rybnik 3 : 1 CREATE Michel RO-JO Team Świerklany Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
20:00 Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
wtorek, 8 październik 2019
18:30 Hold My Beer 2 : 3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle Marklowice ul.Wyzwolenia 160
18:30 Marklowice ul.Wyzwolenia 160
19:00 Albion Team 3 : 1 Floorsky Pawłowice Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
19:00 Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
czwartek, 10 październik 2019
20:30 Volley Pszów 0 : 3 SiKReT Gliwice Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
poniedziałek, 14 październik 2019
20:00 Top Ten Rybnik 3 : 0 Volley Pszów Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
20:00 Rybnik ul.Kościuszki 5, Zespół Szkół Technicznych
wtorek, 15 październik 2019
18:30 CREATE Michel RO-JO Team Świerklany 3 : 1 Hold My Beer Świerklany ul.Boryńska 6, Szkoła Podstawowa nr 1
18:30 Świerklany ul.Boryńska 6, Szkoła Podstawowa nr 1
19:30 SiKReT Gliwice 2 : 3 Floorsky Pawłowice Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
19:30 Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
piątek, 18 październik 2019
19:30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - : - Albion Team Gaszowice ul.Rydułtowska 7, Hala Ośrodka Kultury i Sportu
19:30 Gaszowice ul.Rydułtowska 7, Hala Ośrodka Kultury i Sportu
wtorek, 22 październik 2019
19:00 Albion Team - : - Hold My Beer Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
19:00 Rybnik ul.Rymera 24a Zespół Szkół nr 5
19:30 SiKReT Gliwice - : - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
19:30 Gliwice ul.Warszawska 35, Zespół Szkół Łączności/Hala Widowiskowo–Sportowa
środa, 23 październik 2019
20:30 Floorsky Pawłowice - : - Top Ten Rybnik Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
20:30 Pawłowice ul.Sportowa 14, Hala Gminnego Ośrodku Sportu
czwartek, 24 październik 2019
20:30 Volley Pszów - : - CREATE Michel RO-JO Team Świerklany Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1