II liga grupa B

poniedziałek, 23 wrzesień 2019
18:30 Strzelec Gorzyczki 1 : 3 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
18:30 Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
20:30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3 Beer Team Rybnik Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
czwartek, 26 wrzesień 2019
19:30 GAPa Rybnik 0 : 3 SMUKS Orzesze Rybnik ul.Kręta20
19:30 Rybnik ul.Kręta20
poniedziałek, 30 wrzesień 2019
18:30 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Victoria Pilchowice Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
18:30 Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
wtorek, 1 październik 2019
19:30 Beer Team Rybnik 0 : 3 SMUKS Orzesze Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
19:30 Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
czwartek, 3 październik 2019
19:30 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0 GAPa Rybnik Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
19:30 Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
poniedziałek, 7 październik 2019
20:30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1 Victoria Pilchowice Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
czwartek, 10 październik 2019
19:00 SMUKS Orzesze 3 : 0 Victoria Pilchowice Orzesze-Zawada ul.Szkolna 44, Szkoła Podstawowa nr3
19:00 Orzesze-Zawada ul.Szkolna 44, Szkoła Podstawowa nr3
19:30 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0 Beer Team Rybnik Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
19:30 Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
19:30 GAPa Rybnik 1 : 3 Strzelec Gorzyczki Rybnik ul.Kręta20
19:30 Rybnik ul.Kręta20
poniedziałek, 14 październik 2019
20:30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 SMUKS Orzesze Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
wtorek, 15 październik 2019
19:30 Beer Team Rybnik 3 : 1 Strzelec Gorzyczki Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
19:30 Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
czwartek, 17 październik 2019
18:30 Victoria Pilchowice 3 : 2 GAPa Rybnik Pilchowice ul.Szkolna 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny
18:30 Pilchowice ul.Szkolna 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny
wtorek, 22 październik 2019
19:30 Beer Team Rybnik - : - GAPa Rybnik Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
19:30 Rybnik, ul.Różańskiego 14A, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
20:00 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II - : - Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
20:00 Lędziny, ul.Lędzińska 14, hala nad basenem
poniedziałek, 28 październik 2019
20:30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów - : - Strzelec Gorzyczki Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
czwartek, 31 październik 2019
18:30 Victoria Pilchowice - : - Beer Team Rybnik Pilchowice ul.Szkolna 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny
18:30 Pilchowice ul.Szkolna 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny
19:00 SMUKS Orzesze - : - ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II Orzesze-Zawada ul.Szkolna 44, Szkoła Podstawowa nr3
19:00 Orzesze-Zawada ul.Szkolna 44, Szkoła Podstawowa nr3
poniedziałek, 4 listopad 2019
18:30 Strzelec Gorzyczki - : - SMUKS Orzesze Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
18:30 Gorzyczki ul.Wiejska 30, ZSP
20:30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów - : - GAPa Rybnik Pszów ul.Traugutta 12, SP-1
20:30 Pszów ul.Traugutta 12, SP-1