Zapisy na 2020/21

startWitam

Ruszają zapisy do kolejnej edycji Ligi. Do udziału w niej zapraszamy męskie, amatorskie drużyny z okolic Rybnika i nie tylko...
Przypominam, że Liga ma charakter otwarty, każda drużyna może próbować swoich sił!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Do niedzieli 27.09.2020 r. można zgłaszać się do Ligi.

Warunkiem uczestnictwa w Lidze jest złożenie komisarzowi Ligi mailowego zgłoszenia drużyny (wypełniona karta zgłoszenia w excelu) i dokonanie wpłaty (wpisowego) wysokość 300 zł od drużyny (istnieje możliwość rozłożenia wpłaty wpisowego na dwie raty), na konto: TS VOLLEY numer rachunku: DB PBC SA 36 1910 1048 2514 0285 3103 0001 (z dopiskiem Amatorska Liga i nazwą drużyny) – wysokość wpisowego została obniżona z powodu nie dokończenia poprzedniego sezonu.

Szczegółowy system rozgrywek następnej edycji Ligi będzie zależny od liczby zgłoszeń i będzie podany do wiadomości na zebraniu szefów drużyn, które odbędzie się zaraz po zakończeniu zbierania zgłoszeń – przewidywany termin zebrania to czwartek 1 października. Początek rozgrywek planujemy na 5 października. Oryginał Karty zgłoszenia z podpisami zawodników należy dostarczyć do zebrania ligowego, czyli do 1 października.

Dodatkowych informacji udziela (Regulamin Ligi, Karty Zgłoszeń) Komisarz Ligi Tomasz Martyna

Więcej o Lidze na nowej stronie internetowej:

www.ralps.pl

Pozdrawiam

Tomasz Martyna

Komisarz Ligi

kom.608204478


Drukuj   E-mail