Turniej finałowy

Turniej finałowy 2024

Dobiegają końca rozgrywki kolejnej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours. Jest to jedna z największych tego typu lig w Polsce. W rozgrywkach Ligi biorą udział 24 drużyny, w ramach pierwszej i drugiej ligi.

27 kwietnia wszystkie ekipy spotkają się na turnieju finałowym, który odbędzie się w Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 10 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku ul. Grunwaldzka 18, gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Tego dnia na hali oprócz licznego grona kibiców spotkają się wszyscy uczestnicy Ligi. Turniej będzie rozgrywany równolegle na trzech boiskach, poza meczem finałowym, który odbędzie się na boisku centralnym. Szczegółową rozpiskę podamy w późniejszym terminie.

Po zakończeniu meczu finałowego nastąpi uroczyste podsumowanie rozgrywek połączone z rozdaniem nagród dla najlepszych zawodników. Po zakończeniu dekoracji przenosimy się na drugą część ( podsumowania sezonu ) do Piwiarnia Miejska Rybnik ul. 3 Maja 19, gdzie mamy rezerwację do późnych godzin nocnych.
Jest przygotowana ciekawa niespodzianka dla wszystkich obecnych 😊

Pozdrawiam
Komisarz Ligi
Tomasz Martyna
tel.608204478


Drukuj   E-mail