28-10-2019 20:00
6 kolejka

W poniedziałkowy wieczór w Smoczej Pieczarze pojawiają się „Motorki” z Gaszowic. Choć w ligowej tabeli dzieli nas kilka miejsc, to wiadomo, że będzie to trudny mecz dla Smoków, ale po kolei.
I set lepiej zaczęli goście, którzy zbudowali kilku punktową przewagę, jednak w połowie seta Smoki doganiają przeciwnika, wygrywając go do 18. II set - najbardziej zwariowany. Motorki zaczynają od prowadzenia 2-10, Smoki podrażnione takim obrotem sprawy, zaczynają mozolne odrabianie strat. Niestety dla gospodarzy sił starcza tylko do stanu po 24, wtedy więcej zimnej krwi zachowują goście wygrywając do -24. III i IV set bez historii, błędy własne oraz nie moc z przyjęciu i w ataku, dopada w III partii OKIS-y, które przegrywają do 14, a w IV partii Top Ten-y przegrywając do -18. V set Smokom udaję się wypracować 3 pkt. przewagę do zmiany strony boiska, której nie oddają do końca partii, wygrywając do 12.