Mocno podrażnieni obrotem spraw sprzed tygodnia w Chałupkach przystępujemy do spotkania z ogromną determinacją i skupieniem. Wypracowana na początku 1 seta przewaga kilku punktów pozwala nam spokojnie kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń. Nawet 4-punktowa seria w końcówce drużyny gości nie pozwala nawiązać równej walki, bierzemy czas na ochłonięcie i wygrywamy premierową partię do 21. Drugiego seta ponownie zaczynamy z wysokiego C, dzięki dobrej zagrywce przyjezdni biorą czas przy stanie 1-5. Od tego momentu coś się zacina w naszej pierwszej akcji i gra toczy się w trybie punkt za punkt. W połowie seta ponownie łapiemy wiatr w żagle i poczynamy sobie śmielej na siatce, kończymy tą partię do 20.
Trzecia i ostatnia odsłona bez historii, przeważamy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, wynik do 14. Największą różnicę dało się zauważyć dzisiaj w elemencie przyjęcia i siły ataku. Nasz rozgrywający dzięki precyzyjnym dograniom do siatki mógł spokojnie uruchamiać każdą strefę, agresywna zagrywka sprawiła, że rozegranie w drużynie Fundacji nie mogło sobie pozwolić na taki komfort.
Całe spotkanie toczone bez większych emocji i spięć pod siatką, za co serdecznie dziękujemy i czekamy na rewanż.