3 set
22

Dodatkowe informacje

Sędzia I

Do połowy I seta goście wypracowują kilkupunktową przewagę, bierzemy się do odrabiania strat, eliminujemy błędy własne a po kapitalnej serii zagrywek przejmujemy inicjatywę i pewnie kończymy do 20. W II odsłonie role się odwracają, tym razem to my kontrolujemy sytuację aż do stanu 21-17. Czas wzięty przez JJ poskutkował i doprowadzają do gry na przewagi. Na szczęście dla nas partia kończy się błędem w ataku przyjezdnych i mamy 2:0.
III set zaczynamy od postawienia szczelnej ściany, dzięki punktowym blokom wychodzimy na 5-1 i... błyskawicznie tracimy tą przewagę. Czas wzięty już przy stanie 6-5, aby przypomnieć sobie co to koncentracja do samego końca. Reszta seta pod naszą kontrolą, trzymamy dystans 4 punktów. Zryw drużyny gości w końcówce okazał się niewystarczający aby przerwać nam drogę po zwycięstwo, partia 25-22 i 3 cenne punkty zostają u nas.