Pierwszy set od początku gospodarze wychodzą na prowadzenie i kontrolują partię do stanu 22:18. Rotacja w składzie i zamiast cieszyć się z wygranej w pierwszym secie to przegrywamy na przewagi. W drugiej odsłonie na początku widać jeszcze " złość " gospodarzy po głupio przegranym secie i AKS prowadzi 8:3. Kilka dobrych akcji i doprowadzamy do wyrównania 13:13. W końcówce prowadzimy 21:17 i tym razem mimo rotacji w zespole utrzymujemy przewagę do końca. W 3 secie prowadzimy 12:8 i od tego momentu nasza gra się skończyła. Dużo głupich błędów kompletnie nie wymuszonych grą przeciwnika. Cieszy fakt, że pierwszy raz byliśmy prawie w pełnym składzie ( brakuje tylko Krzysia Piotrowskiego ) i nasza gra zaczyna wyglądać lepiej mimo dużych rotacji w poszczególnych setach - to dobry prognostyk na kolejne mecze.