15
5 set
11

Dodatkowe informacje

1 set - początek seta bardzo równa gra obu zespołów, długie wymiany, dobre wybrony. W dalszej części seta AKS wywalczył kilku punktową przewagę. W granicach 18 punktu Jankowice doganiają gospodarzy i wychodzą na prowadzenie żeby za chwilę zakończyć seta, którego wygrywają do 25
2 set bardzo podobny z tą różnicą, że gospodarze utrzymali prowadzenie do końca seta. Wynik 30:28
W 3 secie kolejny raz przewaga AKS na początku seta. Kilka błędów w przyjęciu oraz dobra gra Jankowic powoduje wyrównanie wyniku w tym secie. Na szczęście dla gospodarzy udaje się opanować emocje i wygrac tego seta do 21
4 set równo z lekkim wskazaniem na przyjezdnych, którzy w końcówce odskakują na parę punktów i wyrównują stan meczu na 2:2.
Tie-break - rozdrażnieni gospodarze wychodzą skupieni do ostatniego seta tego meczu. Zdobywają kilka punktów przewagi i na zmianie stron prowadzą ok. 8:5. Następnie gra punkt za punkt i AKS wygrywa do 11