18
4 set
25

Dodatkowe informacje

Mecz wielu obliczy, walki i mocnych wymian po obu stronach siatki. Pierwszy set cały czas na styku do 21:20, potem 3 akcje punkowe gości i set na ich konto. II Partie zaczynamy od mocnego uderzenia. Za sprawą skutecznych serwów "Taty" (naszego sypacza) wychodzimy na prowadzenie 10:0!... Set w którym wychodziło nam dosłownie wszystko w przeciwieństwie do rywali i spokojnie zapisujmy partie do 15 po swojej stronie. III i IV odsłona to już inne oblicze Wilków które po zimnym prysznicu w drugim secie za sprawą mocnej zagrywki jak i skutecznego bloku utrzymują dystans pkt w poszczególnych partiach nie pozwając nam rozwinąć skrzydeł. Mecz w dobrej, sportowej atmosferze. Podziękowania dla ekipy Mix Team Pszów za udostępnienie sali