15
5 set
10

Dodatkowe informacje

Mecz bardzo ciekawy i pełen emocji. Sporo akcji w defensywie, mega długich wymian. Gramy bez libero i z rozgrywającym na przyjęciu, ale założylismy ze gramy tak żeby przeciwnik nie miał lekko, zakładlismy ze nas spakują szybko 3:0, nie ma co ukrywać. Pierwszy set to pewna gra top tenów w kazdym elemencie i masa błedow po stronie okisu. W drugim secie nawet udaje sie gospodarzom wyjsc na prowadzenie dzieki skutecznej grze na kontrze ale koncowka to znow festiwal głupich błedow i goscie wygrywają. Reszta meczu to juz dla nas jakis kosmos, role sie odwrociły i to goście popełniali mnóstwo błedow, zwłaszcza w ataku, zepsute zagrywki… ale wynik non stop kontaktowy, w 3 i 4 secie napewno Okis poprawił blok, kilka punktów zdobytych bezposrednio przczyczyniło sie do wygranych. Tie break zaczyna sie od 0:4 dla Top ten, ale od wyniku 7:7 to okis przejął inicjatywe i wygrywamy mecz 3:2 ?