25
4 set
22

Dodatkowe informacje

Ogólna opinia po meczu, z boiska - fajny mecz, dobre wymiany, wysoki poziom, świetna atmosfera. Bardzo przyjemnie się dzisiaj z Top Tenem grało.. Pierwszy set wyrównany, my odskakiwaliśmy, Goście gonili, koniec końców udało się (wreszcie) zachować zimną krew w końcówce i utrzymać przewagę. Drugi set to przeciwieństwo pierwszego. Gramy nerwowo, Goście prowadzą, my doganiamy i w końcówce 4 nasze błędy. Trzecia odsłona to wreszcie dobra gra z naszej strony przez całego seta, bez przestojów i szybko wychodzimy na 2:1. Ostatniego seta do końcówki gramy równo, z kilkupunktową przewagą, po czym łapiemy przestój i się robi 19:20 dla Gości. Jednak dobra zagrywka i chłodna głowa pod siatką pozwalają odskoczyć i bezpiecznie, chociaż nie bez stresu, wygrać mecz.