11

Dodatkowe informacje

Sędzia I

Set 1:
Początek spotkania bardzo wyrównany. Psujemy niezliczoną ilość zagrywek, przez co nie potrafimy uciec rywalom. Dopiero w drugiej połowie udaje nam się odskoczyć na 2-3 punktową przewagę. Goście z Lędzin przy wyniku 24:21 na naszą korzyść biorą czas, który pomaga im zdobyć kolejne dwa punkty. Przy wyniku 24:23 bierzemy czas, jednak w dalszym ciągu nie kończyny swojej akcji i ponownie korzystamy z przerwy na żądanie przy w wyniku 24:24. Na szczęście kolejne dwie akcje należą do nas i wygrywamy pierwszą partię 26:24 ?
Set 2:
Początek kolejny raz wyrównany. Przy wyniku 4:4 nasz kapitan Michał Konsek doznaje kontuzji (najprawdopodobniej skręcenie stawu skokowego). Tym sposobem zostaliśmy zmuszeni do dużego rotowania składem. Mimo wszystko łapiemy wiatr w żagle, odskakujemy na kilku punktową przewagę i wygrywamy pewnie 25:18. ?
Set 3:
Goście z Lędzin wprowadzają szereg zmian, który przynosi znaczną poprawę ich gry. Niestety nie ma się co rozpisywać, ponieważ nie potrafiliśmy podjąć w tej partii rękawic, a Goście zagrali bardzo skutecznie i wygrali 16:25 ?
Set 4:
Jeden z setów, który mógł podobać się najbardziej. Goście odskakują na wynik 7:14. Na szczęście systematycznie poprawiamy swoją grę i przy wyniku 17:20 Lędziny wykorzystują już drugą przerwę na żądanie. Zacięta końcówka pozwala nam mieć nawet dwie piłki meczowe. Jednak to Lędzinom udało się przechylić szalę zwycięstwa na Ich korzyść i wygrali tego seta 26:28 ?
Set 5:
Tak samo jak w pierwszych dwóch partiach od początku wyrównana gra. Zmiana stron przy wyniku 8:7. Następnie wykorzystujemy kilka kontr i Goście biorą przerwy na żądanie przy wynikach 10:8 i 12:8. Mimo wszystko gramy dalej na swoim dobrym poziomie, wygrywamy ostatnią partię 15:11 i całe spotkanie wynikiem 3:2.✌️