16
25
4 set
19

Mecz pomiedzy OKiSem a drużyną GaPa, toczył się w bardzo fajnej rodzinnej atmosferze, nie zabrakło też sporo ładnych akcji z długimi wymianami w tle. Pierwszy set, gospodarze wypracowują sobie przewagę i przy stanie 22:16 cos sie zacielo ale mimo to set wygrany (25:22). Kolejna odsłona już był bardziej wyrównana, OKiS popełnia wiecej błędów, goscie poprawiaja zagrywke i praktycznie cały set prowadzą 2-3pktami, mały zryw w koncówce na nic sie zdał i set 23:25. Po zmianie stron mobilizacja u motorków, kilka mocnych zagrywek, uszczelniamy blok i set 25:16. Ostatni set chyba najciekawszy, kilka kapitalnych akcji po obu stronach, mocne lagi sie posypały ? dużo świetnych obron. Od stanu 20:19 przyjmujący gospodarzy przy pięciu zagrywkach notuje cztery asy serwisowe i kończymy seta 25:19.