25
24
5 set
26

Na naszą salę przyjechała jak zawsze wielka ekipa z Lędzin. Wielka bo mogli by autobusem zawsze jeździć, bo tylu ich na meczach bywa.
Mecz już w kuluarach zapowiadał się ciekawie i też tak było.
1 set to dobra gra obu ekip natomiast to drużyna gości konsekwentniej grała wygrywając go do 22.
2 set pełna mobilizacja w naszej drużynie i odrzucamy zagrywką naszych przeciwnió co powoduje skuteczniejsza grę w bloku i kontrze. Wygrywamy dość spokojnie do 19.
3 set to walka cios za cios szczególnie w końcówce. Nikt nie chciał zepsuć, każdy chciał mieć ten jeden punkt już na swoim koncie i dopiero rozstrzygnęło się to na naszą korzyść przy stanie 31-29.
4 set nie był naszą rewelacją. Po dobrym 3 secie chyba myśleliśmy, że ten mecz już się sam wygra i niestety przegrywamy do 19. Fakt kaktem goście pociągnęli wynik zagrywką, z którą mieliśmy problemy.
5 set jak zawsze loteria i też tak było w tym przypadku. Dramaturgia sięgnęła zenitu, ale to goście po na prawdę dobrym meczu wywożą z Niedobczyc 2 punkty wygrywając ostatni set w stosunku 26-24.
Dzięki za dobrą atmosferę i do zobaczenia już niedługo w rewanżu na wysokościach :)