3 set
20

Dodatkowe informacje

Trzy punkty zostają w Pawłowicach! ?
Pierwszy mecz sezonu, pomimo kłopotów kadrowych na pozycji przyjmującego udaje się odnotować dosyć przekonujące zwycięstwo nad zespołem ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum.
Wyniki poszczególnych setów wskazują na naszą mniejszą lub większą kontrolę nad spotkaniem, lecz warto wspomnieć, że drużyna beniaminka postawiła bardzo trudne warunki - zwłaszcza na inaugurację spotkania. Po kilku pierwszych akcjach na tablicy widniał wynik 2:9, dopiero dobra gra naszych środkowych pozwoliła ruszyć z miejsca. Po chwili na zagrywce pojawił się nasz rozgrywający Kamil Macura i przy jego zagrywce zaczęliśmy wracać do swojej gry. W końcowym etapie tego seta swoją wartość dokłada także klasyczna podwójna zmiana i dowozimy tego seta do szczęśliwego dla nas końca.
Po powrocie na właściwe tory i "wyciągnięciu" pierwszego seta kontynuujemy swoją grę aż do końca spotkania. Przerywamy jeszcze kilka dobrych zrywów przeciwnika i swoją dobrą postawą zamykamy mecz inauguracyjny w trzech setach. Warte odnotowania są częste zmiany których dokonoywalismy w tym meczu i fakt, że zawsze przynosiły dobry rezultat.
Dziękujemy za mecz w przyjaznej atmosferze drużynie z Lędzin i życzymy powodzenia w kolejnym ligowym starciu. My natomiast przygotowujemy się do bardzo trudnego starcia wyjazdowego z Dwójką Świerklany - gdzie mamy nadzieję zrewanżować się za pojedynek finałowy z zeszłego sezonu.