25
17
4 set
25

W poniedziałkowy wieczór w Pieczarze, odbył się kolejny mecz z serii za 6 pkt. Początkowo mecz miał zostać przełożony, ale ze względu na kończącą się rundę, nie udało ustalić się terminu zastępczego. Może to i lepiej, ponieważ na boisku można było zobaczyć mocne i skuteczne ataki, szczelny blok, oraz kilka kapitalnych akcji w obronie. Niestety dla Smoków, tego dnia, to goście z Pawłowic mogli się cieszyć z 3 pkt. I set bardzo wyrównana walka przez cały set, w końcówce Smoki odskakują wygrywając seta. II set równie wyrównany, a przy stanie 24-22, Smoki dopada jakiś nie wyjaśniony paraliż, zacięcie, co Floorsky skrzętnie wykorzystuje wygrywając seta. Od tego momentu Goście zaczęli bardzo dobrze serwować. III i IV set to próby odbudowania gry Gospodarzy, lecz dobrze usposobieni Goście zwyciężają. Bardzo dobry mecz. Gratulację dla Floorskich.