3 set
23

Dodatkowe informacje

Beer Team dziś prawie w pełnym składzie... poza Olem i Smykiem oraz Misiem na emigracji....
W pierwszym secie gospodarze zaczynają z wysokiego "C"... na zagrywkę wchodzi Jakub Marchel Jr. i myślę, że ustawia cały mecz.
Beer gra koncertowo. Wszyscy kończą swoje ataki. Każdy element na najwyższym, możliwym poziomie. Wygrywamy do 11.
Drugi set gospodarze grają na "rozpędzie" prowadząc większość seta... jednak w końcówce przyjezdni się budzą i robi się nerwowo. Na szczęście psują zagrywkę i gospodarze wygrywają do 23.
Trzeci set najbardziej wyrównany... na szczęście Beer Team zawsze trzyma asa w rękawie i w końcówce meczu wpuszcza na boisko Piotra Pinoczka, który przy 100% skuteczności z sytuacyjnych piłek kończy set do 23 i cały mecz 3:0