25
4 set
18

Dodatkowe informacje

Mecz rozpoczął sie szumnie od 5:0 dla okisu, czas, i po chwili mamy 5:5 ? klepiemy punkt za punkt choć goscie w tym secie mieli zdecydowanie lepszą zagrywke. Wpadło kilka asów i uzyskali przewagę 20:22 ale dobra gra z kontry pozwala na wygranie seta 26:24. Drugi set to w sumie od początku walka jak równy z równym ale okis popełnia zdecydowanie mniej błędów na siatce i nie psuje zagrywki co daje pewne zwyciestwo do 21. Kolejny set, roszady u gospodarzy ale Oxygen zaczyna mocną zagrywką i skutecznie rozrzucając blok kończy ataki jeden za drugim i zaczynamy 2:7, praktycznie do utrzymują chłopaki tą przewagę ale pod koniec seta coś nie szła zagrywka i jest 20:20… 3 bledy w przyjeciu i pozamiatane, goscie wygrywają -21. Ostatni set to koncertowa zagrywka i skuteczne bloki okisu, sporo bronimy i wyprowadzamy skuteczne kontry budując 10pkt przewage, lecz przy stanie 22:14, czas, bo głupoty zaczynalismy robić ale na spokojnie wygrywamy do 18.