4 set
25

Dodatkowe informacje

Sędzia I

Pierwszy set pod nasze dyktando, gra bez błędów, mocna pewna zagrywka i skuteczność w ataku pozwoliła wygrać partię wynikiem 25:16.
W drugim secie Goście wprowadzili zmiany, które pozwoliły Im wrócić do gry. Po zaciętej końcówce wygrywają partię 25:27.
Trzecia partia to pewna i skuteczna gra Gości, którzy poprawili skuteczność w zagrywce i ataku. Tym sposobem przy dużej ilości naszych błędów przegraliśmy partię 17:25.
Czwarty set wyrównany, choć pod lekkie dyktando Gości, którzy prowadzili większość partii 3-4 punktami. W końcówce poprawiliśmy swoją grę i na tablicy wyników pojawił się wynik 20:20. Niestety końcówka była całkowicie pod dyktando Gości, którzy zakończyli spotkanie pewnym atakiem kończąc seta 21:25.
Musimy oddać Gościom, że zaprezentowali bardzo wysoki poziom sportowy i zasłużenie wygrali całe spotkanie.