25
3 set
19

Dodatkowe informacje

Pierwszy mecz w roli gospodarza w tym sezonie na zastępczej, nieco ciaśniejszej hali niż w Lędzinach rozpoczęliśmy dość nerwowo. Na nasze szczęście w pierwszym secie drużyna gości nie ustępowała nam w liczbie błędów, dzięki temu żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi. Końcówka na naszą korzyść, dzięki skutecznej postawie na zagrywce. Nerwy naszą drużynę opuściły już na początku 2 seta, co pozwoliło na wypracowanie pokaźnej przewagi (18-10). W końcówce goście próbują powstać, jednak tego dnia swobodne rozegranie po wszystkich strefach boiska dało nam sporą przewagę w ataku, co skrupulatnie wykorzystaliśmy w nerwowych chwilach. Trzeci set, pomimo mniejszej ilości błędów również pod nasze dyktando. Skrupulatnie budowana przewaga i w ostateczności, patrząc na potencjał drużyny przeciwnej, chyba zbyt łatwe 3 punkty na naszą korzyść. Dzięki za mecz i do zobaczenia w rewanżu.