foto post 1 procent podatku1% swojego podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym można przekazać do wybranego stowarzyszenia, które uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego

W imieniu zawodników grających w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Atlas Tours proponuję by tym stowarzyszeniem było Towarzystwo Sportowe VOLLEY (liga amatorska jest sekcją TS Volley)
Wystarczy w celu szczegółowym wpisać „liga amatorska”

Nasza liga gra już od osiemnastu lat i jest to jedna z największych tego typu lig w Polsce. W rozgrywkach Ligi biorą udział 24 drużyny (z ośmiu powiatów), w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. ponad 390 zawodników.
Prawdziwym świętem siatkówki są turnieje finałowe, gdzie spotykają się wszystkie ekipy i gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Tego dnia na hali oprócz licznego grona kibiców spotkają się wszyscy uczestnicy Ligi. Najbliższy taki turniej zostanie rozegrany w sobotę 19 maja w Zespole Szkół Sportowych w Rybniku przy ul. Grunwaldzkiej nr 18.
Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczamy właśnie na organizację Turniejów Finałowych Ligi.
Jeżeli chcesz przekazać 1% podatku na ligę amatorską, w zeznaniu podatkowym PIT należy wypełnić rubryki w następujący sposób:

    Numer KRS: 0000241470
    Wnioskowana kwota: kwota, którą podatnik chce przekazać, nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego
    Cel szczegółowy 1%: liga amatorska

 Dzięki Waszej aktywności udało się pozyskać 8 483,60 zł za rok 2017


Drukuj