plcsendejaru

Zapisy na 2020/21

startWitam

Ruszają zapisy do kolejnej edycji Ligi. Do udziału w niej zapraszamy męskie, amatorskie drużyny z okolic Rybnika i nie tylko...
Przypominam, że Liga ma charakter otwarty, każda drużyna może próbować swoich sił!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Do niedzieli 27.09.2020 r. można zgłaszać się do Ligi.

Warunkiem uczestnictwa w Lidze jest złożenie komisarzowi Ligi mailowego zgłoszenia drużyny (wypełniona karta zgłoszenia w excelu) i dokonanie wpłaty (wpisowego) wysokość 300 zł od drużyny (istnieje możliwość rozłożenia wpłaty wpisowego na dwie raty), na konto: TS VOLLEY numer rachunku: DB PBC SA 36 1910 1048 2514 0285 3103 0001 (z dopiskiem Amatorska Liga i nazwą drużyny) – wysokość wpisowego została obniżona z powodu nie dokończenia poprzedniego sezonu.

Szczegółowy system rozgrywek następnej edycji Ligi będzie zależny od liczby zgłoszeń i będzie podany do wiadomości na zebraniu szefów drużyn, które odbędzie się zaraz po zakończeniu zbierania zgłoszeń – przewidywany termin zebrania to czwartek 1 października. Początek rozgrywek planujemy na 5 października. Oryginał Karty zgłoszenia z podpisami zawodników należy dostarczyć do zebrania ligowego, czyli do 1 października.

Dodatkowych informacji udziela (Regulamin Ligi, Karty Zgłoszeń) Komisarz Ligi Tomasz Martyna

Więcej o Lidze na nowej stronie internetowej:

www.ralps.pl

Pozdrawiam

Tomasz Martyna

Komisarz Ligi

kom.608204478

Przed sezonem ważne info!

g 09236 MikasaBeatmasterWhistle Navy 66Witam

Informuję, że w związku z ciągle niejasnymi wytycznymi dotyczących korzystania z obiektów sportowych należących do szkół, oraz dużą ilością zgłoszeń o braku dostępu do sal przez drużyny zainteresowane wzięciem udziału w rozgrywkach zapisy do sezonu 2020/2021 planujemy rozpocząć w ostatnim tygodniu września.

Oczywiście opóźnione zapisy dają większe szanse na znalezienie hali, pozwolą również wystudzić emocje panujące wśród dyrektorów szkół, ale wpłyną niestety na system rozgrywek. Zmniejszamy sobie liczbę terminów, więc trzeba będzie np. skrócić rundę play-off, ale szczegóły dopiero po ustaleniu ostatecznej liczby drużyn, które zagrają w nowy sezonie…

Oczywiście musimy pamiętać, że dynamicznie zmieniająca się sytuacja z COVID-19 może wymusić na nas dalsze zmiany.

Pozdrawiam

Tomasz Martyna 

Komisarz Ligi

Zakończenie sezonu

g 09236 MikasaBeatmasterWhistle Navy 66W związku z przedłużeniem zamknięcia szkół do 24 maja, Rada Ligi podjęła decyzję o zakończeniu rozgrywek ligi w obecnym sezonie. Mistrz ligi nie został w tym sezonie wyłoniony. Z pierwszej ligi spada zespół Fundacja Set-Mix oraz Zespół R, który wycofał się w trakcie trwania sezonu. Awans do pierwszej ligi uzyskuje drużyna SMUKS Orzesze. O drugie miejsce premiowane awansem planowane jest rozegranie jednodniowego turnieju pomiędzy trzema drużynami: Floorsky Pawłowice, Albion Team oraz ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II, pod warunkiem że w/w drużyny będą zainteresowane walką o pierwszą ligę. Rozegranie wspomnianego turnieju planowane jest wstępnie na początek września, drużyny mimo ewentualnych wzmocnień poczynionych na nowy sezon, będą miały do dyspozycji tylko zawodników zgłoszonych w sezonie 2019/2020. Miejsce i termin zostanie ustalony z zainteresowanymi.

Pozostałe drużyny zarówno w pierwszej, jak i drugiej lidze zostają niesklasyfikowane.

Rada Ligi

Memoriał Czesława Fojcika

135 1353753 volleyball clip champions volleyball champion clip 2 art pngZapraszam do wzięcia udziału w IX Memoriale Czesława Fojcika
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach oraz Rybnicka Amatorka Liga Siatkówki wraz z MUKS Sari Żory zapraszają na dziewiąta edycję Memoriału. Celem Turnieju jest uhonorowanie wybitnego siatkarza i trenera Czesława Fojcika, który po ciężkiej zmarł 10 lat temu oraz kultywowanie akcji Gloria Victis.
Zawody zostaną przeprowadzone 7 marca 2020 r. (sobota) na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach przy ulicy Folwareckiej 10.
Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest dokonanie mailowego zgłoszenia oraz wpłaty wpisowego w wysokości 150 zł od drużyny na konto:
Żorskie Towarzystwo Kulturalne "KONTRAPUNKT"
adres: 44-240 Żory. ul.: Dolne Przedmieście 1
BANK BGŻ S.A. 92 2030 0045 1110 0000 0248 9700
W tytule przelewu koniecznie należy podać nazwę drużyny!
Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane będą do wtorku 3 marca.
Zgłoszenie mailowe musi zawierać:
1. nazwę drużyny,
2. miejscowość z której pochodzi drużyna (ma to duże znaczenie przy podziale na koszyki do losowania – miejscowi będą grali pierwsze mecze),
3. imię i nazwisko szefa drużyny,
4. telefon kontaktowy szefa drużyny,
5. adres e-mail szefa drużyny,
6. datę dokonania przelewu wpisowego.
W turnieju wezmą udział jedynie drużyny, które do dnia 3 marca dokonają przelewu wpłaty wpisowego i dokonają kompletnego zgłoszenia mailowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W mailu zwrotnym otrzymacie kartę uczestnictwa (można pobrać ze strony www.mosirzory.pl), którą trzeba będzie oddać w sekretariacie w dniu turnieju przed przystąpieniem do pierwszego meczu. Osoby niepełnoletnie dodatkowo wypełniają oświadczenie rodzica (do pobrania ze strony organizatora).
Zostanie rozegrany otwarty turniej siatkówki - drużyn męskich (równolegle na trzech boiskach).
Dodatkowych informacji udziela Tadeusz Bonk (tel. 603 770 779)
W tym roku zagramy dla Pawła Reka, u którego czerwcu 2018 roku wskutek nieszczęśliwego wypadku doszło do zerwania drenu i ucisku płynu mózgowo-rdzeniowego na czaszkę. Paweł Wymaga codziennej rehabilitacji i specjalistycznych turnusów rehabilitacyjnych kilka razy w roku.
Wpisowe oraz wszystkie środki pozyskane w trakcie licytacji pamiątek sportowych całości będą przeznaczone na pomoc w leczeniu Pawła.
Zwracamy się również z prośbą o przekazanie wszelakich pamiątek sportowych na ww. licytację.
Zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców i nie tylko…
https://www.facebook.com/memorialcf/

Liga w zasadzie rusza na nowo. Kto przełamie niekorzystne trendy a kto będzie kontynuował swoje niepowodzenia?

File size is too big!

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard