plcsendejauk

Zapisy na sezon 2022/23

volleyball leagueWitam

Ruszają zapisy do kolejnej edycji Ligi. Do udziału w niej zapraszamy męskie, amatorskie drużyny z okolic Rybnika i nie tylko...
Przypominam, że Liga ma charakter otwarty, każda drużyna może próbować swoich sił!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Do niedzieli 11.09.2022 r. można zgłaszać się do Ligi.

Warunkiem uczestnictwa w Lidze jest złożenie mailowego zgłoszenia drużyny (wypełniona karta zgłoszenia w excelu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i dokonanie wpłaty (wpisowego) wysokość 700 zł od drużyny (istnieje możliwość rozłożenia wpłaty wpisowego na dwie raty 450zł i 300zł), na konto: SARI ŻORY  numer rachunku: 81 1050 1399 1000 0090 8133 8155 (z dopiskiem Amatorska Liga i nazwą drużyny).

Turniej finałowy

Turniej finałowy 2022

Turniej finałowy pod patronatem MUKS Sari Żory odbędzie się 28.05.2022 na hali MOSiR ŻORY ul. Folwarecka 10, 44-240 Żory

Harmonogram turnieju:

 • 10:00 OKIS Gaszowice MCJ - Victoria Pilchowice
 • 10:30 Beer Team Rybnik - K.S. TKKF KARLIK Wodzisław Śląski
 • 11:00 ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II - Impacto LKS Chałupki
 • 11:30 Mix-Team Pszów - Oxygen Set-Mix Team
 • 12:00 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten Rybnik
 • 12:30 SPS Knurów - SiKReT Gliwice
 • 13:00 Jedynka Pawłowice - Volley Klenart Rybnik
 • 13:30 SMUKS Orzesze - Jedynka Jankowice
 • 14:00 AKS NORD LSK Rybnik - Leśna Perła Damons Albion Team
 • 14:30 Jan Olbracht Super Spike Volleyball Team - 1 Joke 1 Smile TKKF Rybnik Piaski
 • 16:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Floorsky Pawłowice

Po zakończeniu Turnieju finałowego zapraszamy na imprezę do lokalu InoWino w Rybniku w budynku Świerklaniec ul.Jana III Sobieskiego 7, 44-200 Rybnik

 

Znowu można ...

foto post 1 procent podatkuZnowu można przekazać 1% podatku dochodowego lidze amatorskiej, zamiast do urzędy skarbowego!

Przekaż tą informację swoim znajomym, kolegom i rodzinie…

W imieniu zawodników grających w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Atlas Tours proponuję by 1% swojego podatku dochodowego przekazać na organizację Turnieju Finałowego Ligi dla stowarzyszenia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SARI Żory – LIGA AMATORSKA (liga amatorska jest sekcją SARI Żory)

Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy 1%: LIGA AMATORSKA SARI 10559


Nasza liga gra już od ponad dwudziestu lat i jest jedną z największych w Polsce. W rozgrywkach Ligi bierze udział 22 drużyn (z ośmiu powiatów), w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. prawie 400 zawodników.

Prawdziwym świętem siatkówki są turnieje finałowe, gdzie spotykają się wszystkie ekipy i gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Najbliższy taki turniej zostanie rozegrany w 28 maja w Hali Sportowej MOSiR Żory ul. Folwarecka 10.

Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczamy właśnie na organizację Turniejów Finałowych Ligi.1%
Pozdrawiam
Tomasz Martyna
Komisarz Ligi
tel. 608204478

Podsumowanie 1 rundy

DSC 0017Za nami pierwsza runda Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours Sari Żory.
Dużą niespodziankę sprawiła drużyna Floorsky Pawłowice która umocniła się na pozycji lidera I ligi.
Po rozegraniu 10 meczy zostają samodzielnym liderem, gromadząc 27pkt. Walka o drugie miejsce ze względu na kilka przełożonych meczy rozgrywa się pomiędzy pięcioma drużynami.
Równie ciekawie wygląda rywalizacja w II lidze, gdzie dwie drużyny zgromadziły dotychczas 32 pkt. Z lepszym bilansem na pierwszym miejscu drużyna ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II, tuż za nią SPS Knurów, który ma rozegrany jeden mecz mniej. Na trzecim miejscu ze stratą pięciu punktów plasuje się drużyna SiKReT Gliwice.
Druga runda zapowiada się więc bardzo ciekawie. W II lidze trzy w/w drużyny wyraźnie odstają od pozostałych ekip i wygląda na to że to właśnie one będą walczyć o bezpośredni awans z pierwszoligowym ogonem. Natomiast I liga poza wspomnianym liderem w tym roku jest bardzo wyrównana i walka o najwyższe miejsca przed fazą play off toczyć się będzie do ostatniej kolejki.

Liga w zasadzie rusza na nowo. Kto przełamie niekorzystne trendy a kto będzie kontynuował swoje niepowodzenia?

File size is too big!

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard