plcsendejaru

Znowu można ...

foto post 1 procent podatkuZnowu można przekazać 1% podatku dochodowego lidze amatorskiej, zamiast do urzędy skarbowego!

Przekaż tą informację swoim znajomym, kolegom i rodzinie…

W imieniu zawodników grających w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Atlas Tours proponuję by 1% swojego podatku dochodowego przekazać na organizację Turnieju Finałowego Ligi dla stowarzyszenia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SARI Żory – LIGA AMATORSKA (liga amatorska jest sekcją SARI Żory)

Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy 1%: LIGA AMATORSKA SARI 10559


Nasza liga gra już od ponad dwudziestu lat i jest jedną z największych w Polsce. W rozgrywkach Ligi bierze udział 22 drużyn (z ośmiu powiatów), w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. prawie 400 zawodników.

Prawdziwym świętem siatkówki są turnieje finałowe, gdzie spotykają się wszystkie ekipy i gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Najbliższy taki turniej zostanie rozegrany w 28 maja w Hali Sportowej MOSiR Żory ul. Folwarecka 10.

Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczamy właśnie na organizację Turniejów Finałowych Ligi.1%
Pozdrawiam
Tomasz Martyna
Komisarz Ligi
tel. 608204478

Podsumowanie 1 rundy

DSC 0017Za nami pierwsza runda Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours Sari Żory.
Dużą niespodziankę sprawiła drużyna Floorsky Pawłowice która umocniła się na pozycji lidera I ligi.
Po rozegraniu 10 meczy zostają samodzielnym liderem, gromadząc 27pkt. Walka o drugie miejsce ze względu na kilka przełożonych meczy rozgrywa się pomiędzy pięcioma drużynami.
Równie ciekawie wygląda rywalizacja w II lidze, gdzie dwie drużyny zgromadziły dotychczas 32 pkt. Z lepszym bilansem na pierwszym miejscu drużyna ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum II, tuż za nią SPS Knurów, który ma rozegrany jeden mecz mniej. Na trzecim miejscu ze stratą pięciu punktów plasuje się drużyna SiKReT Gliwice.
Druga runda zapowiada się więc bardzo ciekawie. W II lidze trzy w/w drużyny wyraźnie odstają od pozostałych ekip i wygląda na to że to właśnie one będą walczyć o bezpośredni awans z pierwszoligowym ogonem. Natomiast I liga poza wspomnianym liderem w tym roku jest bardzo wyrównana i walka o najwyższe miejsca przed fazą play off toczyć się będzie do ostatniej kolejki.

Zapisy na sezon 2021/22

startRuszamy z zapisami na nowy sezon.

Ruszają zapisy do kolejnej edycji Ligi. Do udziału w niej zapraszamy męskie, amatorskie drużyny z okolic Rybnika i nie tylko...
Przypominam, że Liga ma charakter otwarty, każda drużyna może próbować swoich sił!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Do niedzieli 12.09.2021 r. można zgłaszać się do Ligi.
Warunkiem uczestnictwa w Lidze jest złożenie komisarzowi Ligi mailowego zgłoszenia drużyny (wypełniona karta zgłoszenia w excelu) na adres rTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i dokonanie wpłaty (wpisowego) wysokość 600 zł od drużyny (istnieje możliwość rozłożenia wpłaty wpisowego na dwie raty 350zł i 300zł), na konto: SARI ŻORY numer rachunku: 81 1050 1399 1000 0090 8133 8155 (z dopiskiem Amatorska Liga i nazwą drużyny).
Szczegółowy system rozgrywek następnej edycji Ligi będzie zależny od liczby zgłoszeń i będzie podany do wiadomości na zebraniu szefów drużyn, które odbędzie się zaraz po zakończeniu zbierania zgłoszeń – przewidywany termin zebrania to poniedziałek 20 września.

Początek rozgrywek planujemy na 27 września. Oryginał Karty zgłoszenia z podpisami zawodników należy dostarczyć do zebrania ligowego, czyli do 20 września.
Dodatkowych informacji udziela (Regulamin Ligi, Karty Zgłoszeń) Komisarz Ligi Tomasz Martyna

Więcej o Lidze na nowej stronie internetowej:
www.ralps.pl

Pozdrawiam
Tomasz Martyna
Komisarz Ligi
kom.608204478

Zapisy na 2020/21

startWitam

Ruszają zapisy do kolejnej edycji Ligi. Do udziału w niej zapraszamy męskie, amatorskie drużyny z okolic Rybnika i nie tylko...
Przypominam, że Liga ma charakter otwarty, każda drużyna może próbować swoich sił!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Do niedzieli 27.09.2020 r. można zgłaszać się do Ligi.

Warunkiem uczestnictwa w Lidze jest złożenie komisarzowi Ligi mailowego zgłoszenia drużyny (wypełniona karta zgłoszenia w excelu) i dokonanie wpłaty (wpisowego) wysokość 300 zł od drużyny (istnieje możliwość rozłożenia wpłaty wpisowego na dwie raty), na konto: TS VOLLEY numer rachunku: DB PBC SA 36 1910 1048 2514 0285 3103 0001 (z dopiskiem Amatorska Liga i nazwą drużyny) – wysokość wpisowego została obniżona z powodu nie dokończenia poprzedniego sezonu.

Szczegółowy system rozgrywek następnej edycji Ligi będzie zależny od liczby zgłoszeń i będzie podany do wiadomości na zebraniu szefów drużyn, które odbędzie się zaraz po zakończeniu zbierania zgłoszeń – przewidywany termin zebrania to czwartek 1 października. Początek rozgrywek planujemy na 5 października. Oryginał Karty zgłoszenia z podpisami zawodników należy dostarczyć do zebrania ligowego, czyli do 1 października.

Dodatkowych informacji udziela (Regulamin Ligi, Karty Zgłoszeń) Komisarz Ligi Tomasz Martyna

Więcej o Lidze na nowej stronie internetowej:

www.ralps.pl

Pozdrawiam

Tomasz Martyna

Komisarz Ligi

kom.608204478

Liga w zasadzie rusza na nowo. Kto przełamie niekorzystne trendy a kto będzie kontynuował swoje niepowodzenia?

File size is too big!

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard