Puchar dla Super Drużyny

Przypominam, że na Turnieju Finałowym Ligi będzie do zdobycia dodatkowy puchar dla Super Drużyny.

Kryteria wyboru Super Drużyny to nie będzie wynik sportowy tylko atmosfera tworzona na hali, kibice, stroje, zachowanie fair-play.

Także zachęcamy wszystkie drużyny do przygotowania się na ten jubileuszowy Turniej Finałowy i pokazania, że nasza Liga to nie tylko cyferki meczowe 😉

Turniej finałowy

Turniej finałowy 2024

Dobiegają końca rozgrywki kolejnej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours. Jest to jedna z największych tego typu lig w Polsce. W rozgrywkach Ligi biorą udział 24 drużyny, w ramach pierwszej i drugiej ligi.

27 kwietnia wszystkie ekipy spotkają się na turnieju finałowym, który odbędzie się w Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 10 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku ul. Grunwaldzka 18, gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Tego dnia na hali oprócz licznego grona kibiców spotkają się wszyscy uczestnicy Ligi. Turniej będzie rozgrywany równolegle na trzech boiskach, poza meczem finałowym, który odbędzie się na boisku centralnym. Szczegółową rozpiskę podamy w późniejszym terminie.

Po zakończeniu meczu finałowego nastąpi uroczyste podsumowanie rozgrywek połączone z rozdaniem nagród dla najlepszych zawodników. Po zakończeniu dekoracji przenosimy się na drugą część ( podsumowania sezonu ) do Piwiarnia Miejska Rybnik ul. 3 Maja 19, gdzie mamy rezerwację do późnych godzin nocnych.
Jest przygotowana ciekawa niespodzianka dla wszystkich obecnych 😊

Pozdrawiam
Komisarz Ligi
Tomasz Martyna
tel.608204478

Znowu można ...

foto post 1 procent podatkuZnowu można przekazać a obecnie nawet 1,5% podatku dochodowego lidze amatorskiej, zamiast do urzędu skarbowego!

Przekaż tą informację swoim znajomym, kolegom i rodzinie…

W imieniu zawodników grających w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Atlas Tours proponuję by 1,5% swojego podatku dochodowego przekazać na organizację Turnieju Finałowego Ligi dla stowarzyszenia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SARI Żory – LIGA AMATORSKA (liga amatorska jest sekcją SARI Żory)

Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy 1,5%: LIGA AMATORSKA SARI 10559


Nasza liga gra już od dwudziestu pięciu lat i jest jedną z największych w Polsce. W rozgrywkach Ligi biorą udział 24 drużyny w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. prawie 400 zawodników.

Prawdziwym świętem siatkówki są turnieje finałowe, gdzie spotykają się wszystkie ekipy i gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Najbliższy taki turniej zostanie rozegrany w 27 kwietnia w Hali Sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Rybniku przy ul. Grunwaldzkiej 18.

Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczamy właśnie na organizację Turniejów Finałowych Ligi.1%
Pozdrawiam
Tomasz Martyna
Komisarz Ligi
tel. 608204478

Liga w zasadzie rusza na nowo. Kto przełamie niekorzystne trendy a kto będzie kontynuował swoje niepowodzenia?

File size is too big!

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard