23

Dodatkowe informacje

Sędzia I

Set 1:
Początek wyrównany za sprawą sporej ilości błędów w polu serwisowym po naszej stronie. Mimo wszystko szybko łapiemy wiatr w żagle, poprawiamy jakość zagrywki i wychodzimy na prowadzenie 14:9. Od tego momentu konsekwentnie prowadzimy swoją grę i wygrywamy całą partię 25:16 ?
Set 2:
Początek należał zdecydowanie do Gości z Gliwic, którzy uciekli nam na 5 punktową przewagę 8:13. W tym momencie bierzemy przerwę na żądanie i w chodzimy do gry od nowa? Odrabiamy straty, Goście biorą timeout przy wyniku 18:17 dla nas. Kolejny przy wyniku 22:19, ale my utrzymujemy swój poziom i wygrywamy 25:20 ?
Set 3:
Set od początku wyrównany, ale przy wyniku 15:15 Goście odskakują i przegrywamy 18:21. Następnie seria na zagrywce naszego środkowego Marcina Harazima zmienia wynik na tablicy na 22:22 ?Gra na fali pozwala nam wygrać 3 partię 25:23 i całe spotkanie 3:0 w setach?