25
4 set
19

Dodatkowe informacje

I set dość ospały z naszej strony, z licznymi błędami w ataku, który przegrywamy na przewagi. Na II partie zmiana ustawienia i wchodzimy mocno w set od początku nie dając szans gościom na nawiązanie walki. W III secie kontynuacja dobrej gry z poprzedniej partii do stanu 20:14... potem zacięcie i robi się 21:20, na szczęście końcówka dla nas. W IV partie dobrze wchodzi ekipa Okisu (6:2) ale szybko niwelujemy przewagę i od połowy seta kontrolujemy przebieg wydarzeń zatrzymując kpl punktów u siebie. Cichym bohaterem meczu nasz libero Patryk Skupień, który mimo urazu trzymał przyjęcie ? Mecz w duchu fair play gdzie obie ekipy przyznawały się m.in do bloków. Dziękujemy "Motorkom" za mecz i atmosferę.